tr Turkish
ar Arabicnl Dutchen Englishfr Frenchde Germanru Russiantr Turkish
Doç. Dr. Melahat ATASEVER - Doçent Doktor Melahat Atasever

Üniversite mezuniyetinden sonra Ankara’da 1993- yılında Ankara Eğitim Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde İhtisasa başladım . 1997- de Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak İhtisasımı başarıyla tamamladım .

Ankara’da 1997-2013 yıllarında. Ankara Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesin’ de, Kadın Hastalıkları Kliniğinde uzman doktor olarak çalışmaya başladım. Uzun yıllar mesleğimin tüm cerrahi alanında bilgi ve becerilerimi geliştirdim .

2008 yılında New-York’da Metodist Hospital da Gynecology and Obstetrics kliniğinde tecrübelerimi artırmak adına bulundum.

2001-dan başlayarak kendi kliniğimde beni terci eden hastalarımın tedavilerini ve takiplerini özveri ile yaptım.

Eylül 2013 yılında Giresun Üniversitesine başvurarak yaptığım mesleği çalışmalarımın ilerletmemin yanında birikmiş tecrübelerimi öğrencilerle paylaşmak , akademik kariyerime devam etme arzusu doğdu ve GRÜ Tıp Fakültesi KHD Anabilim dalında Akademik kariyerime başladım.

2013-2019 yıllarında GRÜ Tıp Fakültesin’de çalışmalarım sırasında Kadın Hastalıklar ve Doğum Anabilim Başkanı olarak görev yaptım. GRÜ Tıp Fakültesi öğrencilerine ve Sağlık Birimleri Fakültesi öğrencilerine ders verdim.

2016 yılında GATA TIP Fakültesi KHD Kliniğinde Tüp Bebek Eğitimine başladım ve 6 ay suren eğitimimi tamamladım.
Doçentlik unvanımı aldıktan sonra bir süredir ABD Californiya Unıversıty de çalışan hocalarla akademik çalışmalarıma devam etmekteyim.

2019 Mart ayından itibaren Yüksek İhtisas Üniversitesinde öğrencilerime ders vermeğe başladım.

Evliyim ve 3 çocuk sahibiyim. İki oğlum ve kızım ile gurur duyuyorum, benim bu uzun ve meşakkatli meslek hayatımda eşimle beraber hep yanımda oldular.

İki yabancı dil bilmekteyim, ileri derecede Rusça ve İngilizce .
Hastalarımı Çukurambar mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu caddesi 1456 sokak İnci 1/19

Kendi kliniğimde 25 yıllık bilgi ve tecrübelerimi hastalarımın tedavilerinde uyulamaktayım.