tr Turkish
ar Arabicnl Dutchen Englishfr Frenchde Germanru Russiantr Turkish
Ziyaretçi Defteri - Doçent Doktor Melahat Atasever
5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
19 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
E.Ü.
E.Ü.
2 yıl önce

Bizim hikayemiz şöyle başladı eşimle beraber doktora gitmeye karar verdim ve Melahat doktoru bulduk ve doktor takvımınden araştırma yaparken Melahat doktoru bulduk ve bizi o kadar güzel karşıladı ve güler yüzlü ve sıcakkanlı olması içimdeki negatif enerjileri alıp hep aklımda pozitif düşünceler oldu. Ve doktorum beni muayene edince vajınjmusun dedi 2 sene evliydik hep inandım ve vajınjmus hastalığını zaferle yendim ve basardık. Sizlerde inanin kendinize ve doktoruma gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz. İnseallah tez zamanda hamile olduğumun müjdesini de alırım.

S...
S...
2 yıl önce

Anne ve baba olmak istiyorduk doç. Dr .Melehat Atasever sayesinde bu mutluluğu bizlere tattırdı mükemmel bir insan allah razı olsun Doç. Dr Melehat Atasever den

P...G
P...G
2 yıl önce

Uzun yıllar önce tanıştım kendisi ile, yumutalıklarımda kist vardı. Farklı bir hastası vasıtasıyla tanıdım Melahat Hanım’ı. Daha önce tanı konulduğunda yumurtalıklarımın alınması gerektiği söylenmişti ama Melahat Hanım ilaç tedavisi ile küçülmesini sağladı. Yumurtalıklarımın şu an gayet sağlıklı. Sonraki süreçte de tüm kontrollerim için kendisine gidiyorum. Memnun kaldığım için bir çok hastaya da tavsiye ediyorum.

T....H
T....H
2 yıl önce

Kendisinden son derece memnunum. Miyom şikayeti ile gittim, kanamam fazlaydı. İlaç tedavisi ile kontrol altına aldı. Gelinimi de götürdüm sonrasında memnun kaldığım için. Belli aralıklarla yine kontrollere gidiyorum. Smear testimi yapıyor, kendisinin takibi altındayım. Çevreme de mutlaka tavsiye ediyorum

N....
N....
2 yıl önce

Uzun zamandır hastasıyım, çok memnunum ve sonsuz güveniyorum. Şu an rutin kontrollerim için gidiyorum kendisine. 5-6 yıl önce bir ameliyat sürecim oldu, güvenerek girmiştim ameliyatıma da. Miyom ameliyatı oldum, oldukça büyük bir kitleydi. Rahimi koruyarak ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok başarılı bir ameliyat oldu. Annem başta olmak üzere çevreme de öneriyorum kendisini.

n....
n....
2 yıl önce

Melahat Hanım hastalarına karşı çok naif davranıyor ve rahat olmaları için her imkanı sağlıyor. Kadınlar için bu muayeneler yorucu ve zor bir şey. Kendisinin yaklaşımından dolayı korkmadan ve çekinmeden tekrar tekrar gidebiliyorsunuz. Ben yıllardır kendisine gidiyorum, uzmanlığı, hastaya yaklaşımı ve tedavileri çok başarılı. En etkili şekilde çözüme nasıl ulaşacağınız konusunda oldukça başarılı. Herkesi de yönlendiriyorum kendisine ve çevreme tavsiye ediyorum. Ben 52 yaşındayım ve bu alanda Melahat Hanım’ın üzerine hekim tanımam. Rutin kontrollerimi ve aşılarımı kendisine yaptırıyorum. Kızlarım da kendisine gidiyor. Sömestrdan sonra bir kist alma operasyonum olacak. Bundan önce de menopoz dönemimde çok destek oldu. Hormon ilacı kullanmadan vitaminlerle atlatmamı sağladı süreci. Toplumda korkulan bir süreçtir menopoz ama kolayca atlatmamı sağladı. Doğal yollarla destekledi, zaten kendisine güvendiğim için ben de uyguladım, kolay bir şekilde atlattım.

m....
m....
2 yıl önce

CA 125 yüksek çıktığı için bu anlamda muayene için gittim Melahat Hanım’a. Miyom ameliyatı olmama karar verildi çünkü miyom çok büyüktü. Yumurtalığıma da zarar vermesi ihtimaline karşı ameliyat oldum. Çok memnun kaldım. Her görüştüğümüzde teşekkür ediyorum kendisine. Hastasına çok güzel bir ilgi gösteriyor; arayıp, soruyor ve muayeneye çağırıyor. Kontrollerim yıllık olarak devam ediyor. Yurt dışında yaşadığım halde iletişimimiz ve takibim çok iyi yapılıyor. Çok memnunumm ve sağlığım çok iyi. Mesleğini çok iyi yapan bir hekim ve herkese tavsiye ediyorum.

e....
e....
2 yıl önce

Arkadaşlarım tavsiye etti kendisini. Genel kadın hastalıkları muayenelerim için gidiyorum. Oldukça profesyonel bir hekim. Her konuyu çok detaylı anlatıyor ve soru sorma ihtiyacı kalmıyor. Melahat Hanım çok güleryüzlü ve sıcakkanlı bir hekim. Her zaman hastasının yanında. Mutlaka tavsiye ediyorum ve özellikle Rus arkadaşlarım tercih edebilir; Rusça biliyor ve çok ilgili.

gü....
gü....
2 yıl önce

4 yıllık evliyim, çocuğuk sahibi olamadığım için kendisine başvurdum. Bu güne kadar bir çok kez başka yerlerde muayene olduğum halde kendisi ilk kontrolünde servikal yarayı görerek hemen müdahale etti. Gerekli muayenelerden sonra benide çok net bir şekilde bilgilendirerek tüp bebek tedavi sürecine başladık. Güven veren güleryüzlü ve samimi yaklaşımı sayesinde başka yerlerde kaybettiğim zamanı ve umudumu bana geri kazandırdı. Her anımı önem ve titizlikle takip ederek sayesinde güven ve huzur dolu bir tedavi süreci yaşıyorum. Kendisine sonsuz teşekkürler.

m....
m....
2 yıl önce

Menapoz sıkıntılarım için gittim kendisine. Yaklaşık 2 hafta sürdü tedavim ve ilaç kullandım. Çok ama çok memnun kaldım. Doktorum güleryüzlü, sevecen ve anlayışlı biri. Hastasına yaklaşımı çok güzel ve çok moral veriyor. Kullanmam gereken ilaçları ayrıntısıyla anlattı ve tedavim çok olumlu sonuçlandı. Kontrollerime kendisi ile devam ediyorum. Bütün kadın doğumcular Melahat Hanım gibi olsa keşke. Teşhisleri konusunda nokta atışı yapıyor ve tedavi yöntemleri çok isabetli.

t....
t....
2 yıl önce

Çok uzun yıllardır tanışıyoruz ve çok memnunum. Kontrollerim için sürekli gidiyorum. İlk danışma nedenim adet yoğunluğuydu ve miyom teşhisi kondu. Onu küçülttük ve iyi oldum. Melahat Hanım’ın tatlı dili ve güleryüzünü çok beğeniyorum. Anlattığı her şey ve açıklamaları içime siniyor. Arkadaşlarımın hepsine tavsiye ediyorum.

s....
s....
2 yıl önce

Eşim aracılığı ile ulaştım ve hamileliğim için gittim kendisine. Rutin kontrollerim için Melahat Hanım’a gidiyorum. Melahat Hanım’ın samimiyeti, ilgisi ve ilaç kullanma konusunda çok dikkatli olması beni çok memnun etti. Öncelikle doğal yolları deniyor ve sonrasında ilaca yöneliyor. Her an ulaşabiliyor olmam benim için çok önemli. Çok memnunum ve tavsiye ediyorum.

ay....e
ay....e
2 yıl önce

Dr.Melahat hanıma muayeneye gittiğimde çok tedirgin ve endişeliydim çünkü jinekolojik muayene özel bir durum ama dr.hanım beni çok rahatlattı güven verdi tedavisinden de memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

Aysu Krc
Aysu Krc
2 yıl önce

Geçtiğimiz günlerde bir rahatsızlığım için muayene olmaya gittim.Gerek bilgisi gerek hanımefendiliği ile çok memnun kaldığım Melahat hocamı alanında çok başarılı buldum.Ameliyatım çok iyi geçti.Hatta ameliyat olup olmadığınız bile anlaşılmıyor.okadar eli hafif ( tabiri caizse)Rahat modern steril bir muayenehane.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bilgili pozitif bir doktor.Kendisine çok teşekkür ederim.

NURHAYAT COSAR
NURHAYAT COSAR
2 yıl önce

İşinde başarılı gayet dikkatli, muayyene masası bizler için çok itici ama hocam o kadar sakin ve işini bilen biri artık korkmuyor çekinmiyorsunuz. Çok ufak bir noktayı bile atmıyor. anlamadığınızı her sorduğunuzda bıkmadan usanmadan tekrar tekrar anlatabilir. Eli hafif oluşu ekstra güzellik.
Tanımış olmaktan gayet memnunun. Tüm aile hanımlarımızın doktoru oldu. İyiki varsınız hocam

BERFİN TURAN
BERFİN TURAN
2 yıl önce

Yaklaşık 2 sene boyunca olan bir rahatsızlığım vardı ve gittiğim devlet hastanelerinde hiç bir sonuç alamadım. Tavsiye üzerine melahat hocama gittim o günden beri hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tedavisi ve ilgisinden çok memnun kaldım. Tereddüt etmeden Melahat hocamı tercih edebilirsiniz. Her şey için çok teşekkür ederim.

Eda unal
Eda unal
2 yıl önce

Bizim hikayemiz şöyle başladı eşimle beraber doktora gitmeye karar verdim ve Melahat doktoru bulduk ve doktor takvımınden araştırma yaparken Melahat doktoru bulduk ve bizi o kadar güzel karşıladı ve güler yüzlü ve sıcakkanlı olması içimdeki negatif enerjileri alıp hep aklımda pozitif düşünceler oldu. Ve doktorum beni muayene edince vajınjmusun dedi 2 sene evliydik hep inandım ve vajınjmus hastalığını zaferle yendim ve basardık. Sizlerde inanin kendinize ve doktoruma gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz. İnseallah tez zamanda hamile olduğumun müjdesini de alırım

MELEK CICEK
MELEK CICEK
2 yıl önce

BURAYA NE YAZILARAK NE SOYLENILEREK ANLATILIR MELAHAT HOCANIN TECRUBESI BILGISI VE YAKLASIMI OYLE MUKEMMEL OYLE MUTHIS BIR DOKTOR KI, EMINIMKI MELAHAT HOCAYI TANIYIP GORMEDEN BOYLE BIR DOKTOR BI BASKASIYLA KARSILASMAMISSINIZDIR. ANNEMI KIME GOTURDUYSEM AMELIYAT DEDILER VE HEP KORKUTTULAR MELAHAT HOCAMI NETTEN ARASTIRIP ILK ARADIGIMDA BILE DAHA GTMEDEN O ENERJISI KENDINDEN EMIN YAKLASIMI BILE YETMISTI VE IYI KI KENDISINI TANIYIP TEDAVIMIZE DOGRU BIR TERCIHLE KENDISIYLE BASLAMISIZ SIMDI AMELIYATSIZ MUKEMMEL GIDEN BIR TEDAVIMIZE BASLADIK HERSEY YOLUNDA VE SIMDI DE KENDIM ICIN LABIOPLASTI AMELIYATI ICIN GUN ALDIM VE YILLARDIR ARASTIRIP KARARSIZLIK ICERISINDEYDIM VE SIMDI GOZUM KAPALI SEKILDE HOCAMA GUVENEREK YAPTIRMAYA KARAR VERDIM 🙂 YINE AMELIYAT SONUCUMU MUTLAKA BILDIRICEM VE AYRICA HASTAYA BIR YABANCI GIBI DEGILDE AILESINDEN BIRI OLARAK MADDI MANEVI HER SEKILDE INCE SEKILDE YAKLASIYOR. VE DIGER OZEL YERLERDE KI GIBI YAPILAN GIBI HASTAYA KESINLIKLE PARA GOZUYLE BAKMIYOR. GULER YUZU ILGI ALAKA VE TATLILIGINI HIC SOYLEMIYORUM BILE 🙂 KISACASI MELAHAT HOCAYA GIDIP DUALAR EDEREK CIKACAGINIZ BIR DOKTOR.

Natalia Railean
Natalia Railean
2 yıl önce

Günün güzel zamanı! Ankara’nın önde gelen jinekoloğuyla görüşmek isterim. Doc. Melakhat Khanym. Ve Tanrıya şükür ki bu dünyada işlerini bilen ve sihirli ellerle çok akıllı doktorlar var Herkese çok memnun olmanızı tavsiye ediyorum, tıpkı benim gibi …. mucizeler yaptığınız için çok teşekkür ederim. Tanrı sizi ve sevdiklerinizi korusun sağlık

Доброе время суток! Хочу с огромной благодарностью обратиться к Замечательному гинекологу в Анкаре док. Мелахат Ханым.И спасибо Богу ,что есть на этой земле такие умные врачи знающие своё дело и с волшебными ручкамиВсем рекомендую очень останетесь довольными ,как и я ….спасибо большое что вы творите чудеса.Дай Бог вам и вашим близким здоровья

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x